Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

Все вирішиться в останньому турі: “Ворскла” зіграла внічию з “Десною”

Команда Юрія Максимова не змогла здобути потрібний результат.

З останніх трьох матчів, які передували цьому, чернігівська команда не виграла жоден, що, зрозуміло, вселило тривогу в її уболівальників. Причому видимі причини такого розвитку подій складно назвати навіть фахівцям, повідомляють в УПЛ.

У першому таймі поєдинку в Полтаві круте піке “Десни” отримало новий виток: “Ворскла”, яка після крупної поразки від “Динамо” змінила склад і схему, мала привабливіший вигляд, частіше атакувала, відкрила рахунок і створила кілька моментів, аби подвоїти його. Натомість у гостей, окрім проблем в атаці, виникли ще й непритаманні їм труднощі в задній лінії.

Після перерви все змінилося радикально – й то був один із найкращих таймів цього сезону. Моменти, стики, вилучення, комбінації, голеві ситуації… “Десна” ніби переродилась і майже безупину атакувала. “Ворскла” намагалася діяти під стать, однак у середині тайму її підкосило вилучення, тож полтавці змушені були діяти обережніше. Врешті, фінальний свисток зафіксував нічию, втім, буквально до останніх секунд не було відомо, як усе завершиться, бо вирвати нічию могли й ті, й ті.

Система Orphus