Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Волейбольна Суперліга: назвали причину несподіваного звільнення тренера “Решетилівки”

Дебютант української Суперліги перед початком нового сезону отримав нового тренера та гравців.

Молода команда з Полтавщини, яку створили у 2019 році при підтримці Голови Полтавської Обласної ради Олександра Біленького та секретаря Решетилівської міської ради Оксани Дядюнової, лише за два роки зуміла пробитися до Суперліги.

У переможному сезоні командою керував Сергій Побережченко, однак сьогодні, 25 травня, команда отримала нового тренера. Ним став відомий волейбольний фахівець Сергій Соснін.

“У нас за великим рахунком не було розбіжностей по тренувальному та ігровому процесу з минулим тренерським штабом. Єдине питання, яке виникало — це кадровий потенціал клубу на прийдешній період. До цього часу я не отримав жодної пропозиції від колишнього тренерського штабу по гравцях. Це робота саме тренерів. У цьому питанні були поставленні терміни, які не були дотримані”, – розповів Олександр Біленький.

Слід зазначити, що “Решетилівка” у першому ж сезоні стала фіналістом Кубку України 2019-2020  та стала першим в історії українського волейболу клубом з Другої ліги, що потрапив у Фінал Кубку України.

Система Orphus