Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вогняне шоу та історичні костюми: полтавців запрошують на нічну екскурсію музеєм “Поле Полтавської битви”

28 травня на території Державного історико-культурного заповідника “Поле Полтавської битви” проведуть нічну екскурсію “Міфи і факти поля Полтавської битви”.

Під час екскурсії туристи зможуть ознайомитися з пам’ятками Полтавської битви на території музейного містечка. Також пропонують одягнутись в історичні костюми, відчути себе воїнами початку XVIII століття та стати учасниками артилерійського шоу.

У залах музею екскурсоводи відтворять і перенесуть у вир історичних подій понад трьохсотрічної давнини, переглянути відеохроніку ювілеїв Полтавської битви, та неймовірне пісочне шоу. По завершенні екскурсії на туристів чекає вогняне шоу. У вартість екскурсії фотографування в історичних костюмах.

Співробітниця музею “Поле Полтавської битви” Любов Стороженко розповіла “Новинам Полтавщини” розповіла, що екскурсія розпочинається о 18:30-19:00.

“Екскурсія поділена на дві частини. Спочатку вона триватиме у музеї, потім, як вечорітиме, на подвір’ї музею. Подібні нічні екскурсії у музеї вже відбувались. За минулий рік провели до 20 таких екскурсій. Люди приходять. На 28 травня вже група сформована. Є люди, які питають за екскурсію, бувають випадки, що деяких не влаштовує час, трохи запізно. Такі екскурсії і на далі будемо проводити, особливо в літній час. Погодні умови дозволяють”, – говорить Любов Стороженко.

Для групи з 25 людей екскурсія коштує 120 грн за особу. Якщо ж таку екскурсію замовить група туристів, яка складається приміром 10 осіб, потрібно сплатити всю вартість екскурсії – 3000 грн.

“Окремо екскурсію можна замовити, але за тиждень. Тому що в ній беруть участь не лише співробітники музею, а й інші люди, яких додатково залучаємо. Тому потрібно завчасно записуватись, щоб провести організаційні моменти”, – зазначила співробітниця музею.

Усі подробиці про екскурсії можна дізнатись на сайті музею, офіційних сторінках у Facebook, Instagram. Також можна зателефонувати за номером 0665733182.

 

 

ФОТО: з фейсбук-сторінки музею історії Полтавської битви

Система Orphus