Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Військовий з Полтавщини вдало виступив на національних змаганнях “Ігри Воїнів”

Минулими вихідними у Києві відбулися національні змагання “Ігри Воїнів”. Одним з учасників став військовослужбовець Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Полтавщини.

Про це повідомляє пресслужба Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Солдат Сергій Савчук потрапив до Збройних сил України у 2014 році. Службу проходив у складі теперішньої механізованої бригади “Холодний яр” у її складі шість місяців виконував завдання в зоні проведення АТО. В ході бою з російсько-окупаційними військами отримав вогнепально-уламкове поранення боку і обох ніг від розриву гранати з “підствольника”. У 2015 році звільнився в запас, але вже у 2018-у повернувся до лав Збройних сил.
Сьогодні він – військовослужбовець Карлівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Два тижні тому Сергій Савчук вирішив взяти участь у змаганнях “Ігри Воїнів”.

“У свій час займався спортом професійно, щоправда, геть іншим – кікбоксингом. У 2006 році навіть здобув титул Чемпіона України. Після того займався “для себе” – бігав, кросфіт – пояснює Сергій. Заявку подав на участь відразу у восьми дисциплінах (зазвичай спортсмени виступають в одній-двох), щоправда, виступити вдалося лише в шести: метання ядра, гребля 4 хвилини, гребля 1 хвилина, біг на 400 метрів, плавання 100 метрів і кульова стрільба. Взяти участь у стрільбі з лука і велозаїзді не вдалося через накладки у часі, оскільки деякі змагання проходили одночасно на різних локаціях.

Результатами солдат Савчук в цілому задоволений: “Ядро кинув на 8 метрів, гарний результат у греблі 4 хвилини. Буду тренуватися і наступного року виступати вже в цих дисциплінах. Можливо ще щось додам, наприклад – штангу”.

Фото: Полтавський обласний ТЦК та СП

Система Orphus