Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Військова справа: у Полтаві для школярів проводять навчальні стрільби

З 11 травня на трьох спеціально обладнаних військових полігонах відбувається практичний завершальний етап викладення предмету “Захист України”, а саме практичні стрільби бойовими набоями.

13 травня на одному з полігонів під Полтавою у стрільбах взяли участь близько 400 учнів шкіл Машівської, Михайлівської, Новосанжарської, Драбинівської та Полтавської громад.

Загалом у стрільбах, які відбуваються на різних полігонах Полтавщини, за чотири дні мають пройти практичні навчання понад чотири тисячі учнів.

“Стрільби є завершальним етапом навчання нашої молоді — випускників 11 класів. Стрільби з автомата АК-74 проходять з 11 по 15 травня на трьох військових стрільбищах — у Полтаві, Охтирці та Миргороді”, – розповів заступник військового комісара Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Владислав Литовченко.

Слід відзначити, що протягом двох років учні 10-11 класів засвоювали початкові навички військової справи відповідно до стандартів, затверджених Міністерством освіти (тактичної, інженерної, стройової, медичної та військово-прикладної підготовки). Сьогодні вони могли перевірити їх на практиці.

“Я вперше на такому заході, дуже вражена стрільбою. Хочеться знову сюди приїхати”, – розповіла Діана, учениця Дмитрівського ліцею.

Система Orphus