Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Вітрильна регата та “Пробіг під каштанами”: цими вихідними відзначають День Києва

Цими вихідними кияни та гості міста відзначають подвійне свято: 29 травня – День столиці і 30 травня – День Києва. Формат проведення масових заходів адаптували до чинних карантинних вимог. Міська влада закликала киян і гостей міста святкувати відповідально.

Загалом у святковій програмі понад 150 заходів, близько 50 з них – спортивні змагання та турніри.

З Днем Києва привітав і міський голова Віталій Кличко.

29 травня о 16:30 урочисто відкриється 50-ий ювілейний Київський міжнародний кінофестиваль “Молодість”, який протягом тижня, до 6 червня, продемонструє до 200 кінокартин, повідомили у КМДА.

29-30 травня на Співочому полі відбудеться комерційний захід Kyiv fan fest, на якому виступатимуть зірки української музики.

30 травня о 08:00 уже традиційно розпочнуть вітрильну регату, присвячену Дню Києва, – на Київському річковому вокзалі біля причалу № 6.

У неділю о 09:00 на Майдані Незалежності стартують учасники традиційного 28-го спортивного благодійного “Пробігу під каштанами”. Долучитися до них офлайн можуть й усі охочі – завдяки мобільному додатку Strava.

Із 11:00 до 14:00 на території заповідника “Софія Київська” проведуть Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування “Кубок столиці”. Такі події проводяться у великих європейських містах і дають можливість не лише продемонструвати рівень своєї майстерності, а й побачити унікальні туристичні локації.

Система Orphus