Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Від приватизації об’єктів держвласності на Полтавщині до держбюджету надійшло більше 10 млн грн, – Євген Греков

Уже відбулися аукціони по 11 об’єктах державної власності. Загальна сума цін, запропонованих переможцями аукціонів, – 28,34 мільйона гривень. Укладено 11 договорів купівлі-продажу. Перераховано до державного бюджету 10 мільйонів 374 тисячі гривень.

Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков під час пресконференції 21 травня.

“Станом на 20 травня виставлено на електронні аукціони 9 об’єктів державної власності на загальну суму стартових цін – 21,5 мільйона гривень, – розповів Євген Греков. – Робота в цьому напрямі триває, Полтавська адміністрація тримає на контролі це питання, щотижня разом із регіональним відділенням Фонду держмайна проводимо засідання робочої групи з питань ефективності використання державного майна”.

Крім того, на 21 травня були заплановані аукціони з продажу окремого майна Вишняківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», громадського будинку, приміщення районного суду площею 156,6 м2 у Гребінці та гаража площею 26,8 м2 у Лохвиці.

Євген Греков також зазначив, що завдяки зміненим підходам процес приватизації став прозорим, доступним і зручним. Нині Фондом держмайна створений сучасний онлайн-ресурс privatization.gov.ua, який працює за принципами зручного інтернет-магазину.

Читайте також: Мала приватизація на Полтавщині: 28 травня проведуть аукціони з продажу об’єктів у Хоролі й Каплинцях

Для приватизації доступні об’єкти нерухомості, транспортні засоби, цілі майнові комплекси й підприємства. Приватизація сприяє розвитку малого та середнього бізнесу, а, отже, гарантує появу нових робочих місць, зростання добробуту та зростання податкових надходжень до місцевого та державного бюджетів.

Система Orphus