Ви тут:
Суспільство Україна 

Верховна Рада підтримала законопроєкт про розвиток туризму

29 квітня Верховна Рада прийняла за основу зміни до закону про туризм. Ініціатива направлена на створення правового підґрунтя для розвитку туристичної галузі.

За законопроєкт проголосував 261 нардеп. Зазначили, що це потрібно, зокрема, для створення системи взаємодії усіх учасників туристичної діяльності шляхом запровадження державної електронної інформаційної системи, пише 24 канал.

Ініціатива додає в закон “Про туризм” кілька термінів.  Зокрема, “відвідувач”, “одноденний відвідувач”, “екскурсовод”, “сільська садиба”, “тур”, “договір на туристичне обслуговування”, “туристичні послуги”, “туристична діяльність”, “турагентська діяльність” тощо.

Крім того, проєкт розширює перелік класифікації видів туризму.

Передбачили нові положення щодо впровадження декларації про туристичну діяльність, реєстрації суб’єктів цієї діяльності та встановлення їх звітності.

Відповідно до законопроєкту, хочуть дозволити об’єднання суб’єктів туризсу.

Автори ініціативи наголошують, що прийняття законопроєкту забезпечуватиме розбудову туристичної інфраструктури, надходження грошей до бюджету. Таким чином це підвищить міжнародний імідж України та її привабливість як туристичної держави.

Крім того, нардепи зазначають, що проєкт сприятиме розвитку малого та середнього бізнесу в сфері туризмі. 

Система Orphus Поделиться на fb