Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вартість проїзду в громадському транспорті Полтави може зрости до 13 грн

Полтавські перевізники пропонують підвищити вартість проїзду в громадському транспорті від 8 грн до 13 грн.

Про це у фейсбуці повідомив заступник міського голови Євген Ричка.

“Наразі працюємо з інформацією, яку нам надали полтавські перевізники. Є пропозиції підняти тариф на проїзд в автобусі від 8 до 13 грн. Разом з Відділом транспортних перевезень та зв’язку виконавчого комітету Полтавської міської ради будемо приймати рішення та виносити пропозицію нового тарифу на розгляд депутатів Полтавської міської ради для його затвердження”, – йдеться у повідомлення Євгена Ричка.

За його словами підвищення вартості проїзду вирішить ситуацію, коли автобуси “навипередки” під’їжджають на зупинки. Борючись за кожного пасажира, водії постійно створюють аварійні ситуації на дорогах.

“Кожен автотранспорт буде відслідковуватись на мапі. Це дасть можливість накладати штрафи на порушників”, – зазначив Ричка.

Також внаслідок підвищення тарифу та заміни транспортної мережі планують:

– прибрати старі автобуси та маршрутки, замінивши їх на більш пасажировмісткі машини;

– переглянемо абсолютно всі маршрути, які діють на сьогоднішній день у місті та усунемо дублювання;

– плануємо у кожному автотранспорті встановити GPS-навігатор, щоб полтавці змогли точно відслідковувати пересування транспорту у додатку smart city та планувати свій час.

“Занедбаний транспорт та поганий сервіс. Підприємці не мають можливості придбати новий транспорт та виконувати свої обов’язки перед пасажирами. Таку ситуацію сьогодні ми бачимо на вулицях міста”, – зазначив Ричка.

Система Orphus