Ви тут:
Суспільство 

В Україні знизилась захворюваність на грип та ГРВІ

З 26 квітня до 2 травня в Україні на ГРВІ, включно із коронавірусною інфекцією, захворіли 169 869 людей, із них 34,8% — діти віком до 17 років. Циркуляції вірусів грипу не зареєстровано.

Про це повідомили у Центрі громадського здоров’я.

Інтенсивний показник захворюваності повернувся до рівня нижче епідемічного порогу та становить 447,1 на 100 тисяч населення. Це на 30,8% вище аналогічного періоду минулого сезону.

Низький рівень активності зберігається в 17 областях України та місті Києві. В усіх інших областях України зареєстрована епідемічна активність різної інтенсивності. 

Так, в Житомирській, Кіровоградській та Тернопільській областях інтенсивні показники захворюваності на ГРВІ перевищили епідемічний поріг від 1,1% до 14,0%, що відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу. 

В Донецькій, Луганській, Волинській та Черкаській областях зафіксовано високий рівень інтенсивності епідпроцесу.

У закладах ПМСД зареєстрований 61 пацієнт, клінічний стан яких підлягав визначенню випадку грипоподібного захворювання (ГПЗ), показник 155,9 на 100 000 населення.

Вірусологічні дослідження зразків матеріалів від пацієнтів із ГПЗ виявили позитивні результати на віруси SARS-CoV-2, парагрипу типу 2, риновіруси, бокавіруси, коронавіруси типу ОС-43, метапневмовіруси та в одному випадку одночасне інфікування метапневмовірусами та SARS-CoV-2.

Вірусологічні дослідження зразків матеріалів від пацієнтів із ТГРІ виявили позитивні результати на віруси SARS-CoV-2.

За тиждень проти грипу вакцинувалися 295 людей, а з початку епідемічного сезону щеплення зробили 196 634 людей, зокрема 96 484 — з груп медичного та епідемічного ризиків.

Система Orphus