Ви тут:
Кримінал Суспільство 

В Україні викрили схему поставки тютюнових виробів та алкоголю з тимчасово окупованих територій

Нацполіція здійснює розслідування за фактами виготовлення підроблених марок акцизного податку, вчиненого за попередньою змовою групою осіб у великому розмірі, та незаконного виготовлення алкогольних напоїв і тютюнових виробів. 

У ході розслідування задокументували факти виготовлення та розповсюдження на території України контрафактної тютюнової та алкогольної продукції із підробленими марками акцизного податку та без них, яка нелегально поставлялася з тимчасово окупованих територій України, повідомляють в Офісі Генпрокурора.

Правоохоронці провели ряд  обшуків на території Донецької та Дніпропетровської областей за місцем розташування офісних та складських приміщень, оптово-роздрібної торгівлі, а також житлових приміщень осіб, які причетні до вчинення кримінальних правопорушень.

За результатами проведення слідчих дій вдалось вилучити понад 125 тисяч пачок контрафактних цигарок, понад 1 тисячі пляшок незаконно виготовлених алкогольних напоїв, статутні та реєстраційні документи суб’єктів господарювання, документи щодо перевезення та реалізації продукції, мобільні телефони та комп’ютерну техніку, що містять інформацію, яка підтверджує протиправну діяльність.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Система Orphus