Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні успішно випробували 122-мм реактивний снаряд «Тайфун-1» до РСЗВ «Град»

На полігоні Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів «Широколанівський», що на Миколаївщині, успішно провели випробувальні пуски українських реактивних снарядів калібру 122 мм «Тайфун-1» до РСЗВ «Град».

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Дослідні зразки цього озброєння розроблені ДП «КБ «Південне» імені М.К.Янгеля» (м. Дніпро) у межах виконання відповідної дослідно-конструкторської роботи відповідно до договору із Міністерством оборони України.

Як розповів технічний керівник випробувань ДП «КБ «Південне», пуски відбулися з використанням штатної бойової машини БМ-21. Водночас для отримання у режимі реального часу телеметричної інформації з борту реактивних снарядів, під час їхнього польоту задіяли наземний мобільний вимірювальний пункт, що також створений цим підприємством.

«Виготовлення реактивного снаряда «Тайфун-1» відбувалося у тісній кооперації підприємств вітчизняного обороно-промислового комплексу. Зокрема, окрім ДП «КБ «Південне», залучили Павлоградський механічний завод, ДП «ВО «Південний машинобудівний завод», ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод», ДП «НВК «Фотоприлад», ДП «Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів» та інших виконавців», – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

Система Orphus