Ви тут:
Суспільство 

В Україні цьогоріч з’явиться одна з найбільших мереж фастфуду у світі

Генеральний директор “Bimbo QSR Україна” Ігор Маріаш повідомив, що Burger King з’явиться в Україні вже 2021 року.

Як повідомляє 24 бізнес, про це він сказав у ході круглого столу “Закон про інвестнянь: проєкти на перший мільярд”.

“У цьому році, сподіваємося, в Україну зайде така мережа, як Burger King, якої раніше в країні не було, але в цьому році вони остаточно вирішили зайти”, – сказав Маріаш.

За його словами, мережа знайшла в Україні партнера, хоча Маріаш і не уточнив кого саме. Цікаво, що компанія “Bimbo QSR Україна” вже співпрацює з однією мережею фастфудів в Україні – McDonald’s. Компанія ще у 2017 році придбала пекарню, яка виробляла булочки для бургерів.

Перший ресторан Burger King спочатку називався Insta Burger King, був відкритий 4 грудня 1954 року в передмісті Маямі Джеймсом Макламором та Девідом Еджертоном (обидва — випускники Корнельського університету). Макламор, відвідавши ресторан мережі McDonald’s, яка на той момент належала Діку і Макові Макдоналдам в Сан-Бернардіно, штат Каліфорнія, ознайомився з виробництвом гамбургерів, методом виготовлення, обладнанням та вирішив створити свій власний варіант цієї системи фаст-фуд.

1959 року число ресторанів Burger King зросла до п’яти в Маямі та передмістях. У 1960 році Макламором та Еджертон вирішили розширити мережу ресторанів швидкого харчування Burger King на національному рівні з використанням системи франчайзингу, популярним методом для розширення через його низьку вартість капіталу для головної компанії. Водночас вони реєструють Burger King corp. і починають продавати франшизи приватним власникам у США.

2006 року компанія стала публічною.

Система Orphus