Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

В Україні розпочали флешмоб #ЩастиНаЗНО

Освітній проєкт “Відкривай Україну” розпочав флешмоб #ЩастиНаЗНО на підтримку випускників та всіх, хто складає цього року зовнішнє незалежне оцінювання.

Вже другий рік поспіль ЗНО відбуватиметься в умовах пандемії, з дотриманням необхідних карантинних обмежень. А це додає хвилювання.

“Всеукраїнський щорічний флешмоб #ЩастиНаЗНО має на меті знизити тиск напруги, підбадьорити, мотивувати випускників та всіх, хто складатиме ЗНО цього року. В соціальних мережах активні громадяни викладають відео, фото та розповідають про свій досвід випускних іспитів, показують лайфхаки підготовки та бажають молоді: “Щасти на ЗНО!”, – йдеться у повідомленні.

Умовою участі у флешмобі є підпис дописів хештегом #ЩастиНаЗНО.

У минулі роки флешмоб підтримали зіркові артисти та лідери думок: Alyona Alyona, ТНМК, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, O.Torvald, HURTOM, Круть, РояльКіт, АДАМ, Вінок, Алекс Сілаков, Анжеліка Рудницька, артисти Національної опери України, артисти Мама хототала шоу.

А також філософи, журналісти, громадські діячі, бізнесмени: Ігор Козловський, Валентин Краснопьоров, Сергій Пролеєв, Олександра Гонтар, Вахтанґ Кебуладзе, Катерина Сафонова, Андрій Кузьменко, Людмила Зубко, Діанка Кайнц, Ігор Чумак, Олександр Ярема та багато інших.

Система Orphus