Ви тут:
Суспільство Україна 

В рамках форуму “Україна 30. Безпека країни” обговорили створення системи переходу ветерана війни з військової кар’єри на цивільне життя

Представники Міністерства у справах ветеранів України провели чотири панельні дискусії з заступником Міністра оборони й заступником Міністра ветеранів США, на яких обговорили створення комплексної системи переходу ветерана війни з військової кар’єри на цивільне життя.

Про це заявив перший заступник міністра у справах ветеранів України, Герой України Олександр Порхун на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Безпека країни».

«Міністерство у справах ветеранів України бачить таку складову своєї роботи, щоб ветерани війни, у разі повномасштабної загрози або нападу Російської Федерації на нашу країну, знову мобілізувалися і стали на захист нашої держави. Одне з основних досягнень Міністерства: наприкінці 2020 року ми провели чотири панельні дискусії з заступником Міністра оборони й заступником Міністра ветеранів США, на яких обговорили створення комплексної системи переходу ветерана війни з військової кар’єри на цивільне життя. Яку мету ми перед собою ставимо? Ми розуміємо, що в силовому блоці нашої держави військову службу проходить певна кількість осіб. Рано чи пізно вони звільняються з військової служби, або під час ведення воєнних дій вони отримують поранення, і ми розуміємо, що з об’єктивних причин дані військовослужбовці продовжувати військову службу не можуть», – заявив Олександр Порхун.

Система Orphus