Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

В Оболонській громаді відкрили нову секцію боксу

В Оболонській опорній школі для учнівської молоді облаштовано боксерський зал.

Секції боксу, організація робіт по облаштуванню приміщення, придбання боксерського інвентаря проводилася виключно за спонсорської допомоги сільського голови Оболонської ТГ Бориса Пустовойтова без залучення бюджетних коштів, повідомляє “Голос громади”.

«Сенс роботи — турбота про здоров’я молодого покоління. І саме заняття фізичною культурою та спортом допомагають молоді опанувати та розвинути особисті якості, які згодом допомагають у житті. Я намагатимуся прикладати максимум зусиль у підготовці юних боксерів та бажаю юнакам упевненості та витривалості», — зазначив Борис Пустовойтов.

До цього секції боксу в Оболоні не було, тож діти не мали можливості займатися цим видом спорту.

За словами тренера Віктора Козака, бажаючих займатися боксом у новоствореній секції дуже багато.

«У спортивному залі школи 15 травня вперше відкрили секцію боксу. У цей день було особливо гамірно і весело. Близько двадцяти дітей, які прийшли на тренування, отримали своє перше справжнє спортивне обладнання. Це боксерські рукавиці, шоломи, «лапи», капи та взуття, а також скакалки та спеціальні м’ячі. На їхню закупівлю було виділено близько 12 тисяч гривень, які надав Борис Васильович, за що я йому дуже вдячний. Ще хотів би відзначити добрим словом і Івана Мироненка, місцевого жителя, який допомагав у облаштуванні приміщення», — говорить Віктор Васильович.

Додамо, що тричі на тиждень у школі будуть проводитися тренування. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина займалася спортом, приходьте та записуйтеся до секції боксу.

Система Orphus