Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

В липні-серпні очікуємо на перші поставки вакцини NovaVax, – Степанов

6 травня Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зустрівся з Сайрусом Пунавалою – власником Serum Institute, найбільшого виробника вакцин у світі, зокрема вакцин проти COVID-19 – NovaVax та AstraZeneca/CoviShield.

Про це Степанов повідомив у фейсбуці.

“Вже в липні-серпні ми очікуємо на перші поставки вакцини NovaVax, із законтрактованих нами 10 млн. Обговорили з паном Пунавалою можливість збільшення обсягів постачання NovaVax з 10 до 15 млн вже цього року. А також збільшення обсягів першої партії вакцин – з 2 до 4 млн доз”, – йдеться у повідомленні Міністра.

Читайте також: Полтавщина отримала 1 170 доз вакцини Pfizer

Щодо чергових постачань AstraZeneca/CoviShield Степанов нагадав, що згідно з нашим контрактом півтора мільйона доз цієї вакцини Україна повинна була отримати ще до 31 березня. Але індійський уряд не дає дозвіл на їх експорт.

“У заручниках такої ситуації, коли вакцини проплачені, але вивезти їх не можна, перебувають й інші країни, зокрема Великобританія.  Зі свого боку ми робимо все можливе, щоб розблокувати постачання вакцин. Я написав низку листів до індійського уряду. Також прем’єр-міністр Денис Шмигаль декілька разів звертався до свого індійського колеги з проханням дати дозвіл на експорт вакцин. Сподіваємося, що ситуація владнається найближчим часом”, – написав Степанов.

Система Orphus