Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Укрзалізниця запустила “Прикарпатський експрес” кременчуцького виробництва

29 травня Укрзалізниця запустила сучасний дизельний потяг ДПКр № 807/808 “Прикарпатський експрес” сполученням Івано-Франківськ – Ківерці, через Львів і Луцьк, кременчуцького виробництва.

Цей український дизель-поїзд ДПКр-3 – виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

Новий потяг з’єднає відразу три туристичних регіону на заході України, надаючи можливість українцям і гостям країни відвідати Моршин, що був  позбавлений зручного залізничного сполучення.

Як пише ЦТС, поїзд №807 / 808 сполученням Івано-Франківськ – Ківерці курсуватиме з 29 травня щодня, крім середи. Він відправлятиметься з Івано-Франківська о 15:20, прибуватиме до Луцька о 23:30 (о 23:50 – в Ківерці).

У зворотному напрямку “Прикарпатський експрес” буде відправлятися з 31 травня щодня, крім середи і четверга. Відправлення з Ківерців в 5:14 ранку (о 5:30 з Луцька), прибуття в Івано-Франківськ о 13:38. 

Обслуговуватиме маршрут кременчуцький дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

Читайте також: Укрзалізниця призначила потяг з Лисичанська до Одеси, який курсуватиме через Полтавщину

Зручний сучасний потяг  обладнаний розетками, системою кондиціонування повітря і комфортний для пасажирів з інвалідністю. 

У 2019 році він курсував в столиці за маршрутом Kyiv Boryspil Express. Через карантинне зменшення пасажиропотоку за цим напрямком, його почали експлуатувати як експрес за маршрутом станція ім. Т. Шевченка – Черкаси. Тепер на цьому маршруті його замінив рейковий автобус Pesa 620М, відзначили в Укрзалізниці.

Система Orphus