Ви тут:
Суспільство Україна 

“Укроборонпром” розпочав корпоратизацію — одну з ключових реформ державного концерну, – Юрій Гусєв

“Укроборонпром” розпочав корпоратизацію — одну з ключових реформ державного концерну.

Про це заявив директор державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Безпека країни».

«Корпоратизація — це лише частина комплексу реформ «Укроборонпрому», яка передбачена законопроєктом №3822, і підготовку до якої ми фактично розпочали в грудні минулого року з підписання мною наказу про виконання доручення Президента України. Що таке корпоратизація і що таке реформа «Укроборонпрому»? Це побудова сучасної та ефективної системи управління, впровадження стандартів НАТО, системи корпоративного управління. Вона має відповідати на ті виклики, які є сьогодні, має забезпечити трансфер технологій, в тому числі щоб надалі забезпечити створення спільних підприємств з нашими міжнародними партнерами та виготовлення необхідної продукції для ЗСУ. Хочу підкреслити, що підприємства «Укроборонпрому» працюють насамперед для забезпечення потреб ЗСУ», – заявив Юрій Гусєв.

Також він розповів про досягнення державного концерну «Укроборонпром».

«Вперше в історії незалежності за 30 років налагоджено серійне виробництво підривачів усіх типів для всіх засобів ураження на базі шосткинського казенного підприємства «Імпульс”. Створений замкнутий цикл виробництва легкоброньованої колісної техніки БТР-4, що входить до 10 кращих бронетранспортерів світу. Зусиллями підприємств Укроборонпрому створено модернізації винищувальної бомбардувальної та штурмової авіації: СУ-27, МІГ-29, СУ-25. Створено та прийнято на озброєння ЗСУ АН-70 – один з найкращих військово-транспортних літаків у світі. Створено і серійно виготовляється протикорабельний ракетний комплекс «Нептун». Створено високоточні реактивні снаряди «Вільха» і «Вільха-М» до РСЗВ «Смерч». Налагоджено виробництво комплексу високоточного артилерійського озброєння снаряду «Квітник» і його модифікації «Барвінок». В умовах російської агресії проти України прийнято на озброєння і серійно виготовляється «Стугна»,«Корсар» і «Комбат», – розповів Юрій Гусєв.

Система Orphus