Ви тут:
Культура Суспільство 

Український фільм отримав три нагороди 10-го Нью-Йоркського міжнародного кінофестивалю

Український фільм Мати Апостолів отримав три нагороди 10-го Нью-Йоркського міжнародного кінофестивалю!

Фільм режисера Зази Буадзе “Мати Апостолів” отримав нагороди International Filmmaker Festival of New York як “Найкращий повнометражний фільм”, за “Найкращу жіночу роль” (Наталія Половинка) та “Найкращий сценарій” (Ратха Макеєнкова, Заза Буадзе).

У пошуках сина-льотчика, чий літак було збито над окупованими територіями, мати опиняється в абсолютно чужому та агресивному світі, де все пронизане ненавистю, болем та стражданнями. У цьому пеклі вона не тільки шукає сина. Вона, маючи в серці велику любов і милосердний характер, змінює всіх, кого зустрічає на своєму шляху. Її відчай та біль відроджуються у вічному материнському дусі землі, який повертає синів додому живими чи мертвими.

Головні ролі в фільмі виконали Наталія Половинка, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський. Режисер-постановник – Заза Буадзе, сценарій – Ратха Макеєнкова, Заза Буадзе, оператор-постановник – Олександр Земляний, продюсер – Дмитро Овечкін.

Стрічку створено кінокомпанією “Студія “Золоте Руно” за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, промокампанія картини відбулася за підтримки Держкіно.

Система Orphus