Ви тут:
Суспільство 

Українські військові пілоти провели льотно-тактичне навчання

На Житомирщині успішно завершилось льотно-тактичне навчання з авіаційною ескадрильєю бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр”. Авіатори відпрацювали відбиття повітряного нападу противника, виведення літаків з-під удару, протидія ДРГ, бойове застосування по наземних цілях.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Винищувачі працювали із декількох аеродромів. Проведено комплексне застосування бойових можливостей авіаційних підрозділів, бойової техніки, засобів ураження, органів управління й забезпечення. У фазі динамічної зміни обстановки було відпрацьовано бойове застосування авіаційних засобів ураження по наземних цілях на полігоні.

 

Командир авіаційної ескадрильї безпосередньо керував діями винищувачів як на землі, так і в повітрі, у складних метеоумовах вдень і вночі.

“Під час активної фази опрацьовано питання живучості авіаційної ескадрильї, а саме – спроможність у найкоротший час вивести літаки з під удару противника. Офіцери управлінської ланки планували бойові дії відповідно до реальної обстановки застосування із відбиття повітряного нападу противника та під час ведення бойових дій”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

Система Orphus