Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські моряки спільно з Береговою охороною США провели навчання у Чорному морі

В акваторії Чорного моря відбулись тренування типу PASSEX із залученням Військово-Морських Сил ЗС України, Берегової охорони Сполучених Штатів Америки та Морської охорони Держприкордонслужби.

Про це повідомляє АрміяInform.

Тренування проводили для посилення рівня безпеки в Чорному морі та підвищення взаємосумісності екіпажів кораблів України і США для виконання спільних морських операцій у складі багатонаціональних тактичних груп за стандартами та процедурами НАТО. 

“Це дуже дієвий інструмент, який наближає український флот до стандартів Північноатлантичного альянсу”, – наголосив командувач Військово-Морських Сил ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа.

У заході були задіяні патрульний катер типу Айленд “Старобільськ”, гелікоптер Мі-14 ВМС ЗС України, патрульний катер берегової охорони США Hamilton та флагман Морської охорони ДПС України корабель “Григорій Куроп’ятников”.

“Тренування типу PASSEX направлені насамперед на взаємосумісність кораблів різних країн. Останнім часом вони тривають у складі тактичної групи у взаємодії з ДПСУ та морською авіацією національного флоту”, – додав командувач українських ВМС.

Екіпажі кораблів та катерів відпрацювали елементи з тактичного маневрування, сигналовиробництва з використанням міжнародної системи сигналів, висвітлення морської обстановки в районах інтенсивного цивільного судноплавства, тренування зі зв’язку, відбиття ударів повітряного нападу противника тощо.

“Після закінчення тренування в морі американські військові моряки провели показове заняття для українських колег із різноманітних тематик на борту катера Берегової охорони США Hamilton”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Служба зв’язків з громадськістю Командування ВМС ЗС України

Володимир Віват Кореспондент АрміяInform

Система Orphus