Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна є країною міжконфесійного миру та з нетерпінням чекає на візит Вселенського Патріарха Варфоломія, – Єрмак

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів зустріч з єпископом Константинопольської православної церкви, митрополитом Халкедонським Еммануїлом.

Андрій Єрмак наголосив, що сьогодні в Україні всі конфесії почуваються вільно та незалежно, повідомляють в Офісі Президента.

«Володимир Зеленський є Президентом, який не використовує церкву у політичних цілях», – зазначив він.

Керівник Офісу Глави держави зауважив, що в Україні восьмий рік триває війна на Донбасі, і практично щодня керівництво держави, на жаль, отримує дані про поранених і вбитих. Тому головним пріоритетом Президента Володимира Зеленського та його команди залишається припинення війни та повернення тимчасово окупованих територій і людей.

Андрій Єрмак переказав подяку Вселенському Патріарху Варфоломію та Вселенському Патріархату за підтримку України, особливо в ці непрості часи.

Він наголосив, що вся країна з нетерпінням чекає на візит Вселенського Патріарха Варфоломія та його участь у святкуванні 30-річчя незалежності України, й переказав йому вітання від Президента Володимира Зеленського.

Андрій Єрмак запевнив, що держава зробить усе, щоб візит Вселенського Патріарха в Україну відбувся на найвищому рівні.

Зі свого боку митрополит Еммануїл висловив упевненість, що очікуваний візит Вселенського Патріарха Варфоломія в Україну в серпні буде підготовлений та пройде якнайкраще.

Він відзначив відкритість та підтримку з боку Президента України Володимира Зеленського, що підтвердив візит Глави держави з першою леді до Матері-церкви та зустріч з Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм у жовтні 2020 року.

Митрополит Еммануїл наголосив, що Константинопольська православна церква молиться за закінчення війни на Донбасі та мир в Україні, а також за завершення пандемії коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та в усьому світі.

Перейти до вмісту