Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна долучилася до впровадження інтегрованого управління кордонами

Про це заявив голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Безпека країни».

«Нам необхідно створити ефективну систему захисту державного кордону з Російською Федерацією та в усіх інших напрямках, як гарантування державного суверенітету та забезпечення безпеки держави. Проте, незважаючи ні на що, поєднання національних можливостей та співпраця з нашими міжнародними партнерами дозволяє нам формувати необхідний ресурс для протидії як транскордонній злочинності, так і стримування ворогів. Безпека кордонів — це не лише завдання прикордонної служби. Відповідно до вектора євроатлантичної інтеграції, Україна долучилася до впровадження інтегрованого управління кордонами, яке є пріоритетом діяльності прикордонного відомства», – зазначив Сергій Дейнеко.

Він додав, що сьогодні реалізовується стратегічний документ, який є практичним відображенням озвученої Стратегії національної безпеки

«Це відбувається завдяки співпраці всіх суб’єктів управління кордоном у розрізі загальноєвропейських принципів: спільній охороні кордонів з державами Європейскього Союзу та Молдовою; міжнародній співпраці зі стратегічними партнерами: США, Канадою та Великобританією, Німеччиною, Польщею та іншими», – додав Сергій Дейнеко.

Система Orphus