Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Учителька з Полтавщини увійшла до складу експертів, які встановлять поріг тестів на ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти затвердив склад експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються під час прийому до закладів вищої освіти.

До складу комісії включили 25 фахівців, які представляють Український центр оцінювання якості освіти, Міністерство освіти, Державну службу якості освіти, інші установи, а також заклади вищої та загальної середньої освіти, повідомляє портал “Освіта.ua”.

До складу експертної комісії увійшла й учитель математики, старший учитель Литвяківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області Валентина Одокієнко, йдеться в наказі.

Цього року при встановленні результатів ЗНО використовуватиметься технологія визначення результатів тестування, у основу якої покладено встановлення порога “склав/не склав” для кожного тесту.

Технологія передбачає поділ абітурієнтів на тих, хто отримав мінімально необхідний обсяг знань для вступу до закладу вищої освіти, і на тих, хто його не має.

Рішення щодо встановлення порога “склав/не склав” прийматиме експертна комісія з урахуванням висновків регіональних експертних груп та статистичних характеристик результатів виконання тестів.

Після встановлення порога “склав/не склав” Український центр оцінювання якості освіти згенерує рейтингову таблицю за шкалою 100-200 балів, що визначить місце результату абітурієнта серед інших учасників з певного тестового предмета.

Система Orphus