Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Учні 9-х класів продовжать навчання у своїх школах

Учні дев’ятих класів, які цього року завершують здобуття базової середньої освіти, будуть переведені до десятого класу цієї самої школи.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки, з посиланням на норми наказу відомства “Деякі питання переведення учнів на наступний рік навчання”, який оприлюднять найближчим часом, пише портал “Освіта.ua”.

“Відповідно до змін, що наберуть чинності після опублікування зазначеного наказу, учні дев’ятих класів, які завершили здобуття базової середньої освіти, переводяться до десятого класу цього самого закладу загальної середньої освіти чи випускаються із закладу загальної середньої освіти за власною заявою (у разі досягнення повноліття) чи заявою одного з батьків, інших законних представників”, – повідомили у МОН.

Всі учні мають отримати свідоцтво про базову середню освіту, а учні, які за результатами річного оцінювання мають результати навчання високого рівня, – свідоцтво з відзнакою.

Нагадаємо, на початку цього року були чутки проте, що учнів не набиратимуть у 10-і класи. Це пов’язано з тим, що школи в Україні, згідно з реформою НУШ, будуть переформатовуватися, і 10 – 12 класи – це буде профільна освіта для учнів. Тобто, будуть створювати ліцеї, які функціонуватимуть як окремі заклади освіти, пише 24 канал. Але нова система остаточно має запрацювати лише від 2027 року. А у найближчі роки учні після 9 класу й надалі вчитимуться у своїх школах.

Перейти до вмісту