Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

У травні в одній з багатоповерхівок Полтави тимчасово припинять розподіл газу

У зв’язку з ремонтними роботами, що проводитиме Полтавське УЕГС АТ “Полтавагаз”, 13 травня буде відсутній розподіл природного газу до багатоквартирного будинку за адресою: м. Полтава, вул. Ціолковського, 40, кв.73, кв.77, кв.81, кв.85, кв.89, кв.93, кв.97, кв.101, кв.105.

Про це повідомили у пресслужбі “Полтавагаз”.

Газопостачання (розподіл природного газу) по даному газопроводу буде припинено шляхом встановлення інвентарної заглушки. Про це офіційним листом поінформовано балансоутримувача – КП “ЖЕО №2”, а також виконавчий комітет Полтавської міської ради, Шевченківську районну раду в м. Полтаві, відділ оперативного реагування УЖКГ ВК Полтавської міської ради та ГУ ДСНС у Полтавській області.

Для відновлення розподілу природного газу власникам (балансоутримувачам, орендарям) будинку необхідно: безумовно дотримуватися Правил безпеки систем газопостачання та надати доступ до приміщень (квартир), де знаходяться газові мережі і прилади. Відновлення газопостачання (розподілу природного газу) у містах здійснюється Оператором ГРМ протягом двох робочих днів.

Система Orphus