Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Ромодані школярам провели екскурсію до поліцейської станції

До Поліцейської станції Ромоданівської тергромади Миргородського району завітали учні початкових класів місцевої школи. У День відкритих дверей юних гостей зустрічав поліцейський офіцер громади Павло Лубенець.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Екскурсію провели для ознайомлення підростаючого покоління зі специфікою роботи поліції загалом, та поліцейського офіцера громади зокрема. А також для того, щоб роз’яснити дітям їх права й обов’язки, розповісти про можливі життєві ризики та як їх подолати.

Поліцейський ознайомив дітей із тим, як приймаються та реєструються повідомлення від громадян про злочини і правопорушення та як, із допомогою встановлених камер відеоспостереження, здійснюється нагляд за порядком на вулицях селища.

Під час спілкування Павло Лубенець розповів про “булінг” у дитячому середовищі. Він пояснив, як потрібно діяти та до кого можна звернутися в ситуації, коли ти став жертвою цькування чи домашнього насильства, а також нагадав про відповідальність, яку несуть неповнолітні та їх батьки у разі порушення закону.

“Екскурсія закінчилася демонстрацією службового автомобіля Renault Duster та спеціального спорядження, яким укомплектована поліцейська автівка”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus