Ви тут:
Освіта Полтавщина Спорт Суспільство 

У Решетилівській громаді цього року планують завершити реконструкцію спортзалу Демидівської школи

На завершення усіх будівельних робіт у спортивній залі на 2021 рік виділено 5 млн грн.

Перевірили хід реконструкції спортивного залу Демидівської школи I-III ступеня Решетилівської районної ради голова Полтавської облради Олександр Біленький, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, очільник Полтавської РДА Дмитро Романов та голова Решетилівської громади Оксана Дядюнова.

Займатись у спортзалі зможуть не лише учні, а й активна молодь чи ветерани.

“Сам спортзал матиме подвійну місію. Тому що село не тільки школа. Як правило, найактивніші користувачі спортзалів – активна молодь або ветерани, які теж проводять змагання чи тренування. Вдячний, що цей проєкт отримав нове життя. Весь час був для мене актуальний, він розпочинався давно. Потім його постійно коригували. І через 2-3 місці зрештою спортзал запрацює. У школі навчаються діти з однієї сільської ради. Залучатимуть дітей й з інших громад. Демидівка – село велике. Переконаний, що школа і надалі працюватиме”, – зазначив Олександр Біленький.

Реконструкцію спортзалу планують завершити у цьому році.

“Школа малокомплектна, навчається 109 дітей. Раніше тут спортзалу взагалі не було. Якщо громада вирішила зберегти школу, то ми повинні створити навіть для такої кількості дітей всі умови. Те, що зараз є, побудовано” з нуля”. Також окремо буде реалізована котельня для опалення цього приміщення. Таким чином, діти зможуть навчатись у сучасних умовах. По термінах плануємо завершити до вересня. Однак, останній транш ДФРР розрахований саме на вересень. Тому на кінець вересня будуть завершені будівельно-монтажні роботи. Далі розпочнеться процес введення будівлі в експлуатацію. Адже ми повинні бути переконані, що будівля відповідає всім вимогам, нормам та правилам”, – розповів Олег Синєгубов.

Система Orphus