Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській лікарні відновлює роботу неврологічне та реанімаційне відділення

У Пирятинській лікарні закривають відділення, яке приймало хворих на COVID-19 і відновлять роботу неврологічне та реанімаційне відділення.

Про це повідомили у міській раді.

“Протягом квітня у лікарні пролікували 148 хворих на коронавірус, 14 осіб померло. На медикаменти для лікування цих хворих у квітні було витрачено 1,8 мільйона гривень, ще 1,3 мільйона гривень – у травні. Але ці кошти НСЗУ так і не оплатило. Подібна ситуація з підписаннями договорів і по ряду інших закладів. Наразі лікарня призупиняє роботу додаткових ліжок для прийому хворих на коронавірус, відновлюють повноцінну роботу неврологічне та реанімаційне відділення, які були перепрофільовані під прийом хворих. Фінансової допомоги ми не просимо, сподіваємося, що вдасться відстояти інтереси закладу на рівні НСЗУ. Але проінформувати громаду про ситуацію, що склалася, зобов’язаний”, – розповів директор КП «Пирятинська лікарня Пирятинської міської ради» Олександр Гаркавенко.

За його словами, заклад має серйозні фінансові проблеми, пов’язані зі зменшенням фінансування НСЗУ, в результаті чого щомісяця лікарня недоотримує 500 тисяч гривень.

Система Orphus