Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді на ремонт доріг між населеними пунктами запланували 10 млн грн

Пирятинський міський голова Андрій Сімонов провів робочу нараду зі старостами. Зокрема, говорили про ситуацію з ремонтами доріг між населеними пунктами громади.

Андрій Сімонов підкреслив, що ремонтні роботи на першому об’єкті – дорозі М-03 – Березова Рудка – Нові Мартиновичі розпочаті напередодні, по завершенню їх виконання підрядна організація приступи до інших заходів, передбачених Програмою розвитку дорожнього руху, повідомляє сайт Пирятинської міськради.

«Ми сподіваємося, що 10 мільйонів гривень, які ми цьогоріч запланували використати на заходи з ремонту доріг між населеними пунктами, вистачить для проведення запланованого обсягу. При цьому, в пріоритеті для нас є якість виконання ремонту, аби бюджетні кошти було використано ефективно», – підкреслив він.

Старости висловлювали занепокоєння щодо благоустрою у селах. Міський голова пообіцяв, що до чергової сесії, яка запланована на 26 травня, буде напрацьовано рішення відносно оплати праці робітників з благоустрою по селах на літній період, адже вирішувати питання, зокрема з обкошуванням територій, необхідно якомога швидше.

«За попередніми підрахунками на оплату праці робітників необхідна сума 1,2 мільйона гривень», – проінформував загал заступник міського голови Михайло Мельниченко.

Важливим аспектом благоустрою є і розчистка територій, узбіч доріг від порослі кущів та дерев.

«Напрацюванням алгоритму дій у цій ситуації ми зараз займаємося, – наголосив міський голова. – Шукаємо можливість залучити підприємство, яке займається виготовленням пілетів, з тим, аби вони в рахунок безкоштовної для них сировини працювали по наших населених пунктах. Наразі такий варіант був би оптимальним».

фото ілюстративне

Система Orphus