Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині в приміщенні колишньої поліклініки буде стоматологія

На сесії Пирятинської міської ради прийняли рішення про затвердження переліку нерухомого майна комунальної власності Пирятинської міської територіальної громади, яке може бути передане в оренду без проведення аукціону.

Серед пунктів – нежитлова будівля дитячої консультації та стоматології. В цьому приміщенні планується розмістити окружний адміністративний суд, що обслуговуватиме Пирятинську, Гребінківську та Чорнухинську громади.

Як повідомляє сайт Пирятинської міськради, міський голова Андрій Сімонов провів робочу нараду зі стоматологами та виконувачем обов’язків директора КП «Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Єгором Киричевським. Дантистам запропонували орендувати кабінети в Пирятинській амбулаторії загальної практики сімейної медицини (колишній поліклініці). Такий вихід із ситуації бачать найкращим, адже буде більш зручним для пацієнтів, бо пирятинці зможуть відвідати лікаря і в тому ж приміщенні зробити рентген.

Начальник відділу управління комунальною власністю Євгенія Кошова проінформувала, що в приміщенні амбулаторії замінять електромережу та проведуть поточний ремонт покрівлі.

Система Orphus