Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Пирятині розпочали набір до оновленого складу молодіжної ради

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради для налагодження ефективної взаємодії між місцевим самоврядуванням та молоддю Пирятинської міської територіальної громади, забезпечення вирішення питань, що пов’язані із життям молоді та її участі в усіх сферах життя громади, формує оновлений склад Молодіжної ради при виконкомі Пирятинської міської територіальної громади.

Про це йдеться на сайті Пирятинської громади.

Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган при виконавчому комітеті Пирятинської міської ради, що опікується проблемами молоді громади, працює над формуванням та реалізацією молодіжної політики, участю молоді у всіх сферах життя громади.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, учні закладів освіти громади, члени громадських організацій чи ініціатив.

Що для цього треба зробити:

1. Написати заяву на вступ до Молодіжної ради.

2. Заповнити біографічну довідку встановленого зразка.

3. Для представників від закладів освіти- подати витяг із протоколу засідання учнівського самоврядування.

Для представників громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, громадян- подати бланк підписів 10 молодих жителів громади, які підтримують кандидата (14-35 років).

4. Копія паспорта громадянина України.

Дедлайн – 31 травня 2021 року.

Документи подавати до ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради (м. Пирятин, вул. Соборна, 42, 4 поверх (каб.66)).

Контактні особи: Хворостян Олександра Олександрівна (099 009 2251). Кабушка Юлія Вікторівна (050 327 8134).

фото ілюстративне

Система Orphus