Ви тут:
Анонс Освіта Полтавщина Суспільство 

У полтавському університеті відбудеться Digital Fest 2.0

22 травня Національний університет “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” запрошує на День відкритих дверей – Digital Fest 2.0.

Цього року захід можна відвідати як в університеті, так і приєднатись онлайн. У зв’язку з карантинними обмеженнями, кількість учасників зустрічі і майстер-класів наживо регулюється реєстрацією. Перші 500 зареєстрованих учасників будуть запрошені до трьох основних локацій для зустрічі наживо, повідомляють у пресслужбі навчального закладу.

Усі охочі також зможуть приєднатися онлайн – трансляція відбудеться у прямому ефірі на Youtube-каналі “Полтавська політехніка” та на Facebook-сторінці.

Початок – 11:00.

“Ми розповімо абітурієнтам про особливості вступної кампанії 2021 року, проконсультуємо щодо освітніх програм бакалаврату та магістратури, нових спеціальностей, які відкрились в університеті, вартість навчання та переваги, які дає університет. Очільник Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти розповість про ЗНО-2021. А родзинкою для учасників буде кампус-тур і 16 майстер-класів від викладачів. До зустрічі!”, – запрошують організатори.

Під час заходу відбуватиметься відеозйомка.

Спікери заходу:

-Ректор, професор Володимир Онищенко

-Директор Харківського РЦОЯО Олександр Сидоренко

-Голова Ради молодих вчених університету, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Ірина Денисовець

-Директори навчально-наукових інститутів, декани факультетів

Система Orphus