Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтавському педуніверситеті відкрили науково-методичні центри і лабораторії

27 травня на природничому факультеті Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулося відкриття нових науково-методичних центрів та навчальних лабораторій.

Відтепер у педагогічному університеті діють центр координації діяльності педагогічних спільнот, центр історії кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна, редакції фахових журналів природничого факультету і лабораторія масажу та лікувальної фізичної культури, повідомили у пресслужбі навчального закладу.

Презентацію “Центру координації діяльності педагогічних спільнот” провів доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна, віцепрезидент Міжнародної макаренківської асоціації Андрій Ткаченко. Інформаційні блоки Центру висвітлюють діяльність Міжнародної макаренківської асоціації, форми міжнародного співробітництва кафедри, знайомлять з асоціацією випускників освітніх програм “Менеджмент (Управління навчальним закладом)”, “Менеджмент (Управління проектами)”, “Менеджмент “Управління інноваційною діяльністю)” – нині успішних освітніх менеджерів, фахівців проєктної та інноваційної управлінської діяльності.

Відкриття “Центру історії кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна” відбулося за кілька днів до її 40-річчя, що припадає на 1 червня. Завідувачка кафедри, доктор педагогічних наук Олена Жданова-Неділько провела мініекскурсію, присвячену етапам розвитку кафедри та її сьогоденню.

Комфортне середовище на природничому факультеті створено і для роботи редакційних колегій фахових журналів “Біологія та екологія” і “Витоки педагогічної майстерності”, які включені до Переліку фахових наукових видань України категорії “Б”. Журнал “Біологія та екологія” публікує оригінальні матеріали (експериментальні, теоретичні і методичні статті, а також короткі повідомлення, огляди і рецензії) за результатами розвідок у різних галузях біології та екології. У виданні “Витоки педагогічної майстерності” висвітлюються питання дослідження та впровадження в сучасну освітню практику педагогічного спадку видатних українських педагогів і просвітників, інноваційні технології формування педагогічної майстерності майбутніх вчителів і вчителів-практиків.

Лабораторію масажу та лікувальної фізичної культури презентував завідувач кафедри біології та основ здоров’я людини Сергій Пилипенко. На її базі здобувачі освіти мають можливість вивчати практику застосування оздоровчих технологій, проведення діагностики і моніторингу рівня здоров’я, отримувати практичні навички фізичної реабілітації з основами масажу і самомасажу.

Система Orphus