Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській облраді школярів з Решетилівки знайомили з роботою органів місцевого самоврядування

18 травня в обласній раді відбувся черговий QUEST-TOUR «Зі шкільного класу – до кабінетів влади» для представників учнівського самоврядування Полтавщини, започаткований Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування за підтримки обласної ради.

Як розповіли у Полтавській облраді, активісти учнівського самоврядування Решетилівської міської територіальної громади – учасники програми «Стажування учнівської молоді в Решетилівської міській раді – 2021» – оглянули зали засідань обласної ради та її постійних комісій. Заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Паутова розповіла про особливості розгляду, ухвалення рішень місцевими радами та запропонувала учасникам квест-туру провести умовне пленарне засідання сесії.

Також юнаки і дівчата у неформальній обстановці поспілкувалися з головою обласної ради Олександром Біленьким. Він розповів учням про особливості роботи депутатського корпусу обласної ради, навів приклади реалізації в області масштабних проєктів – спорудження сучасного приміщення Полтавського обласного клінічного кардіоваскулярного центру, Центру надання адміністративних послуг та ін.

Олександр Біленький закликав учнів цікавитися місцевим самоврядуванням, сприяти розвитку громади.

«У мене достатньо багато досвіду роботи у місцевому самоврядуванні, в певний період я визначив, що це моє. Кожен з вас обере свій напрямок роботи, але варто пам’ятати, що коли ти вкладаєш свої сили в те місце, де живеш, – це інвестиція. Я вас закликаю вчитися й працювати тут. Ми за те, щоб кожна громада мала розвиток, а для цього необхідно вчитися, – наголосив Олександр Біленький. – Влада – це не постійні конфлікти, як іноді про це говорять. Демократизація влади стала суттєвою, ми відкриті для суспільства, подібні заходи є прямим доказом цього. Тому якщо у вас з’явиться бажання повторно зустрітися – завжди раді!»

Окрім цього, під час заходу відбулися тренінги на теми: «Основи самоврядування для учнівської молоді», «Шкільний Громадський Бюджет Полтавської області», «Взаємодія органів державної влади та органів місцевого самоврядування», «Сучасні можливості для молоді», проведено екскурсію в Полтавське обласне комунальне підприємство «Аеропорт-Полтава» та зустріч з депутатом обласної ради Сергієм Бульбахою.

Перейти до вмісту