Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві випускники Університет третього віку отримали дипломи

Цього року проєкт “Університет третього віку” отримав новий виклик, в часи карантину люди поважного віку навчалися за дистанційною формою. Викладачами розроблені дистанційні курси, які розміщені на платформі MOODLE, 552 слухачі опановували дисципліни он-лайн.

Змішана форма навчання непроста для старшого покоління, але слухачі справились і продемонстрували навички використання інформаційно-комунікаційних технологій у можливостях саморозвитку, самовдосконалення, спілкування, повідомляють у міській раді.

Проєкт реалізується командою ПУЕТ разом з викладачами Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, Полтавського державного медичного університету та завдяки громадянській активності небайдужих полтавців, які беруть участь в партиципаторному бюджетуванні «Бюджет участі», та ось уже третій рік поспіль підтримують проєкт, віддаючи найбільшу кількість голосів.

Цьогоріч з 691 слухача, 552 опанували змішану форму навчання. 24 академічні групи впродовж 2020-2021 навчального року опановували дисципліни «Здоровий спосіб життя», «Англійську та німецьку мови», «Психологію», «Інформаційно-комунікаційні технології», «Краєзнавчі студії Полтавщини», «Хочу жити в якісному світі», «Хореографію», «Дизайн-терапію», «Фізичне навантаження для людей 55+», «Майстер-класи», «Справжня леді», «Творча лабораторія «Ретро-бабуся», «Соціально-адаптивний курс». 45 викладачів та кураторів Закладів вищої освіти міста Полтави на високому та якісному рівні проводили заняття з ЛПВ в оффлайн та он-лайн форматі.

Система Orphus