Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві триває виставка проєктів конкурсу на спорудження пам’ятника Симону Петлюрі

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського триває виставка конкурсних проєктів Відкритого архітектурного конкурсу на спорудження в м. Полтава пам’ятника українському державному, військовому та політичному діячу Голові Директорії, Головному отаману військ Української Народної Республіки – Симону Петлюрі.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

На конкурс та публічне обговорення представлено 11 конкурсних проєктів. При цьому проєкт за № 573197 представлений у 4-х варіантах, пропонуючи, крім основної, ще три додаткові пропозиції щодо організації простору площі.

Під час перегляду робіт відвідувачі можуть ознайомитися з думкою авторських колективів і залишити свої відгуки. А вже 1 червня відбудеться друге засідання журі конкурсу, де, підіб’ють результати конкурсної процедури, визначить переможців Конкурсу із присудженням премій і наддадуть свої рекомендації щодо проєкту, гідного до реалізації в життя.

Результати конкурсу будуть оприлюднені до 10 червня.

Виставка конкурсних робіт триватиме до 28 червня цього року. Нагородження переможців відбудеться під час заходів, присвячених до Дня Конституції України.

Фото: Полтавська ОДА 

Система Orphus