Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві розпочався чотириденний тренінг для представників громад області

24 травня у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П.Котляревського стартував “Курс громадських консультацій для органів місцевого самоврядування в Полтавській області”, який триватиме до 27 травня.

Цей проєкт реалізує Конвент Самоврядної Співпраці Польща — Україна за підтримки Польсько-Американського фонду Свободи у межах програми RITA “Зміни в регіоні”, яку реалізує Фонд “Освіта для демократії”. Співорганізатор — Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування.

У відкритті заходу взяли участь заступник голови Полтавської обласної ради Лілія Руроєва та виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

“Сьогодні у Полтаві розпочався “Курс громадських консультацій для органів місцевого самоврядування”. Це вже не перший проєкт, який ми реалізуємо разом. Сподіваюсь, що і надалі наша співпраця триватиме. Ми лише на шляху до становлення громад в Україні, тож досвід розбудови громад в Польщі буде дуже корисний”, – зазначила Лілія Руроєва.

Виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук наголосив, що географія співпраці з польськими колегами розширюється.

“Сподіваюсь, що такі обміни триватимуть і надалі”, – додав Володимир Микійчук.

Директор Офісу Конвенту Самоврядної Співпраці Катажина Клавсюць переконана, що проведення консультацій з громадськістю має сприяти налагодженню системного діалогу органів місцевого самоврядування з мешканцями громад, створенню умов для участі членів громад у розробленні проєктів рішень у сфері місцевого самоврядування.

“Маємо надію, що отримаєте максимум наших знань”, – розповіла директор Офісу Конвенту Самоврядної Співпраці Катажина Клавсюць.

У тренінгу беруть участь представники дев’яти громад з Полтавської області — Хорольської, Карлівської, Решетилівської, Миргородської, Опішнянської, Козельщинської, Новосанжарської, Ланівської та Сенчанської громад. Окрім теорії, учасники спробують моделювавання громадських консультацій.

 

Система Orphus