Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обговорили проєкт Положення про Молодіжну раду громади

20 травня у прес-центрі Полтавського міського будинку культури відбулося ІІ громадське обговорення напрацьованого проєкту Положення про Молодіжну раду Полтавської міської територіальної громади.

Про це повідомили у міській раді.

Під час зустрічі, начальник відділу реалізаціїї молодіжної політики Департаменту культури, молоді та сім’ї ПМР – Олена Стрілець та ідейний натхненник – Микола Бутко презентували проєкт Положення про Молодіжну раду ПМТГ як консультативно-дорадчого органу при Полтавської міської ради (зі змінами).

Розробники презентації проєкту Положення МР ПМТГ розповіли про зміни, які були напрацьовані під час минулого обговорення, внесені згідно протоколу засідання та рекомендації, які надійшли до проєкту відповідно до онлайн реєстраційної форми.

Усі присутні у живому діалозі надавали свої коментарі та висували свої ідеї до пунктів проєкту Положення Молодіжної ради ПМТГ, з метою подальшого їх внесення до остаточного проєкту Положення.

Наразі робота над проєктом Положення про Молодіжну раду Полтавської міської територіальної громади триває. Готується проєкт Положення для презентації профільній комісії з подальшим винесенням відповідного рішення на сесію міської ради.

Система Orphus