Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обговорили можливу співпрацю з Туреччиною

24 травня Полтавський міський голова Олександр Мамай провів зустріч з Послом Республіки Туреччини Ягмура Ахмет Гюльдере.

Про це повідомили у міській раді.

Під час зустрічі обговорили можливості співпраці Туреччини і Полтави, будівництво індустріальних і техно-парків, державно-приватне партнерство, обмінялися досвідом у сфері сільського господарства.

“Оскільки це був візит-знайомство, представники обох сторін домовилися зустрітися ще раз, представивши детальніші пропозиції щодо співпраці Туреччини та Полтави”, – зазначили у міськраді.

Наприкінці візиту ввічливості Олександр Мамай та Ягмура Ахмет Гюльдере обмінялися символічними подарунками та зробили спільне фото.

Також сьогодні відбулася зустріч з представниками декількох турецьких будівельних та інвестиційних компаній.

Під час зустрічі обговорили питання можливої співпраці, зокрема в частині ремонту мостів, а саме мова йшла про міст поблизу Південного вокзалу. Також підняли тему необхідності ремонту будинку Дворянського зібрання.

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко зазначив, що місту потрібні інвестиції і співпраця на прийнятних засадах, тому зустрічі з потенційними інвесторами планують проводити якомога частіше.

Система Orphus