Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві нагородили викладачів та вчителів, які співпрацюють з МАН

26 травня у Полтавському університеті економіки і торгівлі нагородили науково-педагогічних працівників, які співпрацюють з Полтавською обласною Малою академією наук.

В урочистостях взяли участь перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, депутат Полтавської облради Олег Діденко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська та директор Полтавської обласної Малої академії наук Тамара Лахач.

Останні два роки на ІІІ етапі конкурсі-захисті МАН Полтавщина представлена на високому рівні. Минулого року область отримала 32 дипломи і посіли 5 місце. Цьогоріч команда полтавських інтелектуалів здобула 35 призових місць.

Мала академія наук — це можливість розвиватися, самовдосконалюватися. І минулоріч, і цього року на всеукраїнському етапі Полтавщина була представлена на високому рівні. Про нашу область, завдяки здобуткам МАН, дізналися і в Угорщині, і в Мексиці”, – зазначив Олександр Лемешко.

Подякував викладачам та вчителям за співпрацю з обласною Малою академією наук і голова постійної комісії з питань освіти та науки Полтавської облради Олег Діденко.

Без Вас діти науковцями б не стали. Без наукового керівника таких досягнень не було б”, – зауважив він.

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська наголосила, що Полтавська МАНівська спільнота – одна з найпотужніших в Україні.

Мені надзвичайно приємно відзначити 85 науково-педагогічних працівників. Полтавський МАН функціонує з січня 2015 року, постійно формуючи когорту молодих амбіційних, талановитих науковців. Цього року маємо 35 нагород, зокрема 3 перших місця”, – зазначила Віта Ковальська.

Директор Полтавської обласної Малої академії наук Тамара Лахач додала, що полтавці здобули призові місця на міжнародному етапі конкурсу МАН.

Ми не досягли б такого результату, якби не наші талановиті діти, вчителі та викладачі. Наші учні здобули призові місця не лише в Україні, а й на міжнародній арені. Полтавщина зараз має двох переможців на міжнародному етапі”, – зазначила Тамара Лахач.

Подяками Полтавської обласної ради нагородили науково-педагогічних працівників.

В МАН працюю більше п’яти років. Маємо три роки поспіль призові місця на всеукраїнському етапі. Ми пишаємося нашими випускниками, адже це наша зміна”, – розповіла голова журі секції “Українська література” Світлана Ленська.

Учитель інформатики обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступеню при Кременчуцькому педагогічному коледжі Тетяна Лисенко розповіла, що попри давню співпрацю з МАНівцями такі високі результати має вперше.

Мої учні брали участь у конкурсі-захисті МАН. На обласному етапі — було четверо призерів, на всеукраїнському — троє стали переможцями. Співпрацюю з манівцями давно. Але результат такого рівня маю вперше, адже змінилися умови конкурсу”, – зазначила Тетяна Лисенко.

Після нагородження для викладачів та вчителів підготували святковий концерт.

Система Orphus