Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві депутати рад усіх рівнів змагались в обласній Спартакіаді

12 травня у Полтаві відбулися фінальні змагання Спартакіади серед збірних команд області депутатів усіх рівнів.

Учасники змагались у п’яти видах спорту: мініфутболі, волейболі, шахах, шашках та настільному тенісі.

Через пандемію COVID-19 минулого року Спартакіади не було. У зв’язку з послаблення карантину змагання вдалося провести.

“Минулого року карантинні обмеження були настільки жорсткими, що не було ні районних, ні обласних, ні всеукраїнських етапів Спартакіади. Цього року вирішили провести ці депутатські змагання за новим форматом: основна кількість депутатів представляє територіальні громади, а команди сформовані в чотирьох районах Полтавщини. Сьогодні багато учасників, які сформують депутатську команду області. Ця команда в червні буде виступати у Чорноморську”, – розповів голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Боротьба за найвищі місця на п’єдесталі пошани була запеклою. Ніхто не хотів поступатись супернику. Але, як зазначали учасники змагань, – головне участь. Подібні заходи дають можливість депутатам познайомитися з колегами з інших районів, набратися енергії, приємно і корисно провести час і поспілкуватися.

“Спортивні люди – це успішні люди. Спорт навчає приймати розумні рішення у тій чи іншій ситуації. Особистим прикладом потрібно вести за собою молодь, щоб суспільство було здоровим, мало сильний дух, розумовий потенціал. А це все дає спорт. Такі розумні і виважені рішення, які спортсмени приймають на полі, потрібно приймати і в повсякденному житті”, – наголосив депутат Полтавської обласної ради Олег Діденко.

 

Система Orphus