Ви тут:
Суспільство 

У Німеччині судять 84-річного чоловіка, який зберігав вдома танк та зенітну установку

В Німеччині 84-річний чоловік зберігав у підвальному приміщенні власного будинку зброю та техніку часів Другої світової війни. У його колекції був танк, зенітна установка та торпеда.

Про це повідомляє “24 канал” з посиланням на DPA.

Усе це важке озброєння правоохоронці виявили ще у 2015 році. У п’ятницю, 28 травня 2021, в місті Кіль почався судовий процес над літнім громадянином.

Прокуратура звинуватила 84-річного чоловіка у зберіганні зброї та техніки часів Другої світової війни. У підвалі його будинку знайшли: танк, торпеду, зенітну установку, напівавтоматичні та автоматичні пістолети, мінометні кулемети, автомати та понад 1000 набоїв.

Зазначається, що обшук маєтку перетворився на дводенну операцію. 20 солдатам знадобилося близько 9 годин, щоб витягти танк, який важив майже 40 тонн, з підвалу.

Згідно з німецьким законодавством, порушення правил поводження зі зброєю карається позбавленням волі терміном від 1 до 5 років. Саме тому важливо з’ясувати, чи техніка придатна до використання.

“Водночас експерти, призначені судом міста Кіль, вважають, що лише виявлена зенітна установка все ще може перебувати у бойовому стані. Про інші предмети кажуть: “Вони більше не можуть працювати”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus