Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці система “Безпечне місто” допомагає оперативно реагувати на правопорушення

За минулий тиждень завдяки використанню можливостей інформаційно-аналітичної системи «Безпечне місто Кременчука» вдалося оперативно відреагувати та допомогти у розкритті низки правопорушень, а саме:

Встановлено автомобіль, на якому пересувалися особи, які стали учасниками пограбування в районі бульварі Пушкіна. Надано інформацію правоохоронним органам щодо обставин 3 майнових злочинів. Встановлено обставини за 2 фактами ДТП. Надано відомості за 3-ма адвокатськими запитами щодо ДТП.

Про це повідомляється на сайті Кременчуцької міськради.

Нагадаємо, сучасний ситуаційний центр «Безпечне місто» запрацював у березні 2021 року. Він з’явився завдяки ініціативі активних жителів міста, які подали проєкт “Безпечне місто” на всеукраїнський конкурс громадських ініціатив. Під час голосування кременчуцький проєкт здобув найбільше голосів. На його реалізацію були виділені кошти з державного фонду регіонального розвитку, які пішли на встановлення 482 камер відеоспостереження та створення єдиного ситуаційного центру, де наразі відбувається цілодобове спостереження за безпекою в місті.

Система Orphus