Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці провели санітарну обробку скверу імені Олега Бабаєва

У Кременчуці навесні всі зелені зони відпочинку проходять санітарну обробку від кліщів і шкідників. Такі роботи проводяться для того, щоб зробити зелені зони максимально безпечними та комфортними для відпочинку городян, мінімізувати ризики укусів кліщами, які активізуються саме в весняний період.

Як повідомляє сайт Кременчуцької міськради, цими вихідними санобробку було проведено у сквері ім. Олега Бабаєва у вечірній час після 22 години. Для цих робіт використовують сертифіковані хімзасобами, які є безпечними для людей. Разом із тим фахівці попереджають, що у деяких городян на нього може виникнути індивідуальна реакція. Тому дезінфекцію зелених зон, де в денний час доби перебуває багато відпочивальників, вирішено було проводити у вечірні та нічні години.

Подальший графік обробки від кліщів і шкідників інших місцевих зелених зон відпочинку буде опубліковано за кілька днів до проведення санробіт на офіційному сайті Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та її виконавчого комітету.

Система Orphus