Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці другий тиждень поспіль фіксують стабілізацію показників щодо захворюваності на ГРВІ та COVID-19

Як зазначив на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації директор департаменту охорони здоров’я Кременчука Максим Середа, другий тиждень поспіль у місті зафіксована стабілізація показників захворюваності на ГРВІ та COVID-19.

За його інформацією, поточного тижня із симптомами ГРВІ до сімейних лікарів звернулося 199 дорослих і 202 дитини. Така кількість звернень є нижчою майже втричі, ніж це було в піковий квітень місяць, інформує сайт Кременчуцької міськради.

Головний медик міста зазначає, що поки залишається дещо напруженою ситуація з ускладненнями після перенесеного коронавірусу. Станом на сьогодні в умовах стаціонару із пневмоніями лікуються 177 пацієнтів, із яких 101 – перебуває на кисневій підтримці.

Цього тижня у Кременчуці було зареєстровано 191 новий випадок COVID-19, минулого тижня цей діагноз було встановлено 185 кременчужанам. Наразі у ковідних шпиталях цю інфекцію лікують 110 пацієнтів, із них 41 – у тяжкому стані.

У Кременчуці продовжується системна моніторингова робота щодо виявлення нових випадків захворювання на COVID-19 серед кременчужан. За попередній тиждень в місті було використано 218 експрес тестів, із яких 77 мали позитивний результат, біоматеріали по ним були направлені на подальше дослідження. Всього за увесь моніторинговий період було використано 22944 експрес тестів і 27600 ПЛР тестів.

Всього від початку пандемії в місті зареєстровано 8886 випадків COVID-19. Станом на сьогодні одужав 7871 житель територіальної громади, померло 246 осіб.

Незважаючи на стабілізацію показників захворюваності на ГРВІ та COVID-19, що фіксується в місті другий тиждень поспіль, звертаємо увагу кременчужан на те, що зменшити ризики зараження респіраторними вірусними інфекціями можна у разі дотримання простих правил санітарної безпеки.

фото ілюстраційне

Система Orphus