Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках в новому приміщенні відкрили пункт базування бригад екстренної меддопомоги

Жителі Кобеляцької громади звикли, що бригада екстреної допомоги знаходиться у приймальному відділу Кобеляцької міської лікарні. Але 28 травня відбулося урочисте відкриття пункту базування бригад екстреної медичної допомоги Кобеляцької підстанції станція екстреної медичної допомоги №2 м. Кременчука КУ “Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” у новому приміщенні.

Розпочав урочисте відкриття головний лікар пункту екстреної медичної допомоги Іван Супруненко. У своєму виступі він наголосив, що приміщення, до якого перейшла бригада, повністю відповідає сучасним вимогам, кімнати просторі та укомплектовані, повідомляють на сайті Кобеляцької міськради.

У свою чергу, міський очільник Олександр Копелець наголосив, що виконавчий комітет та депутатський корпус міської ради завжди готові підтримати місцеву галузь охорони здоров’я. Прикладом цьому є рішення позачергової сесії міської ради, яким виділено з місцевого бюджету 1 млн. грн. на придбання нового цифрового рентген-апарата. Він закликав керівників трьох підрозділів медицини до спільного вирішення всіх питань та привітав місцеву бригаду екстреної медичної допомоги з приміщенням.

Система Orphus