Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

У День пам’яті та примирення на “UA: Перший” покажуть український серіал “Століття Якова”

8 травня, до Дня пам’яті та примирення, суспільний телеканал “UA: Перший” покаже чотири серії телесеріалу “Століття Якова”.

Прем’єра українського драматичного мінісеріалу стартує о 17:50. Це екранізація однойменного роману письменника Володимира Лиса, який став лауреатом премії “Коронація слова”, повідомляє “Детектор медіа”.

Сюжет серіалу поділяється на дві лінії — минуле та сьогодення. Головний герой, волинянин Яків Мех, напередодні свого столітнього ювілею намагається відтворити власне життя у спогадах. За 100 років блукання на землі чоловік пережив багато чого: любов, війну, розлуку, зраду, моменти злетів і падінь. На його очах будувалися й руйнувалися цілі імперії в той час, коли він хотів збудувати власне щастя. Історія Якова — це не просто життєпис однієї людини, а картина життя цілого народу в період епохальних зрушень.

Роль літнього Якова у фільмі виконав заслужений артист України Станіслав Боклан, а молодого Якова зіграв заслужений артист України Роман Луцький. Також у фільмі знялися Наталія Доля, Ганна Топчій, Людмила Загорська та багато інших відомих акторів театру й кіно.

Показ перших двох серій розпочнеться о17:50, а завершальні – о 21:25 одразу по завершенні випуску новин. Повторний показ серіалу відбудеться у неділю, 9 травня, о 15:55 з продовженням о 18:20.

У 2016 році “Століття Якова” транслював телеканал “1+1”.

Система Orphus