Ви тут:
Суспільство Україна 

У 2021 році планують завершити переозброєння однієї з бригад Сухопутних військ ЗСУ

У 2021 році заплановано завершити переозброєння однієї з бригад Сухопутних військ ЗСУ.

Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ, генерал-полковник Олександр Сирський на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Безпека країни».

«Для заміни застарілих зразків озброєння і військової техніки, нами заплановано переозброєння наших бойових бригад на сучасні зразки. Насамперед в цьому році у нас заплановано завершити переозброєння однієї з бригад операційного командування «Схід» на БТР-4, провести роботи щодо розробки танку, важкої бойової машини піхоти, легкої багатоцільової колісної броньованої машини. Також у нас проводяться роботи і заходи щодо переходу на калібр артилерії, прийнятий в країнах НАТО, — це 155 мм. Також ми плануємо прийняти на озброєння найбільш сучасні безпілотні комплекси широкого спектру призначення. Ця робота у нас продовжується, здійснюється нарощення кількості буквально у всіх ланках бойових частин», – розповів Олександр Сирський.

Також він розповів про основні загрози для ефективної реалізації бойового потенціалу Сухопутних військ.

«Основними загрозами для ефективної реалізації бойового потенціалу Сухопутних військ є наявність неефективних організаційних структур основних бойових частин, моральне та фізичне старіння озброєння та військової техніки, невідповідність їхніх характеристик вимогам сьогодення, відсутність достатньої кількості сучасного озброєння, яке дозволить нам ефективно стримувати воєнний конфлікт. Враховуючи аналіз середовища на глобальному та регіональному рівнях, оцінку рівня загроз що існують, нами визначені основні напрямки для розвитку сухопутних військ. Насамперед це удосконалення організаційних структур, нарощення бойового потенціалу, збільшення кількості військових частин, удосконалення системи підготовки, подальший розвиток системи територіальної оборони держави, розвиток логістичного забезпечення, нарощення військової інфраструктури», – розповів Олександр Сирський.

Система Orphus